O nas

Ambilla nie jest tylko jednym z wielu sklepów internetowych, jest jednym z tych miejsc, w którym doświadczamy kreatywnego świata i przestrzeni twórczego i wyjątkowego rękodzieła. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni do realizacji twórczej pasji w zakresie haftów, diamond painting'u, biżuterii ręcznie robionej oraz różnych form rękodzieła kolekcjonerskiego. Towarzyszymy, inspirujemy, wspieramy wszystkich tych, którzy pragną realizować swoją pasję.

Znajdziecie tu Państwo specjalnie dopasowane zestawy, które pomogą tworzyć wyjątkowe prezenty, bądź staną się dla kogoś wspaniałą kreatywną i niezapomnianą przygodą, początkiem fascynującego i oryginalnego działania.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestawy prezentowe, zestawy do diamond painting'u, wzory do haftów, ale także gotowe prace. Jeśli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego, czegoś, co odmieni wnętrza Waszych domów, firm, przestrzeni publicznych, jesteście w najlepszym miejscu.

Każdego dnia inspirujemy się nie tylko światowymi artystami, ale przede wszystkim potrzebami i marzeniami naszych klientów.

Chcemy mieć możliwość iść ramię w ramie z naszymi klientami, aby wspólnie tworzyć nową, pełną atrakcyjnych wizji przestrzeń rękodzieła, które jest czymś ponad czasowym. Właśnie dlatego odkrywamy tajniki tego świata, dzielimy się nowinkami a przede wszystkim tworzymy z pasją dla ludzi pełnych pasji, takich jak Państwo.  

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product